D.U.K

1. Kokia yra butų įsigijimo tvarka?

• BŪSTO PASIRINKIMAS - klientas projekto internetinėje svetainėje ar susisiekęs su brokeriu pasirenka jam patinkantį butą ir jį rezervuoja pasirašydamas rezervacijos sutartį.
• PRELIMINARI BŪSTO PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIS - apsisprendęs pirkti pasirinktą butą, klientas pasirašo su pardavėju preliminarią būsto pirkimo-pardavimo sutartį.
• PRIĖMIMO-PERDAVIMO AKTAS - pastačius namą, pirkėjui nusiunčiamas pranešimas apie darbų pabaigą ir pasirašomas priėmimo-perdavimo aktas.
• ATSISKAITYMAS UŽ BŪSTĄ SAVOMIS LĖŠOMIS - pardavėjas pasirašo su pirkėju notarinę būsto pirkimo-pardavimo sutartį numatydamas ir pasirašydamas atsiskaitymą pagal pakvitavimą. Pirkėjas perveda visą sumą į pardavėjo nurodytą sąskaitą; pirkėjas, gavęs iš pardavėjo pažymą apie visišką atsiskaitymą už būstą, registruoja savo nuosavybę Registrų centre.
• ATSISKAITYMAS UŽ BŪSTĄ BANKO PASKOLA - pasirašomas susitarimas su banku dėl būsto paskolos; pasirašoma notarinė būsto pirkimo-pardavimo sutartis; perdavus bankui notarinę pirkimo-pardavimo sutartį, pirkėjas pasirašo būsto paskolos sutartį ir įregistruoja savo nuosavybę Registrų centre. Pirkėjas įkeičiamą turtą įregistruoja Hipotekos skyriuje, o bankas, gavęs patvirtinimą iš Hipotekos skyriaus apie turto įkeitimą, perveda galutinę sumą už įsigyjamą būstą.
• PAŽYMA APIE VISIŠKĄ ATSISKAITYMĄ - pardavėjas išduoda pirkėjui pažymą, patvirtinančią apie visišką atsiskaitymą su pardavėju.
• SUTARTYS SU PASLAUGŲ TIEKĖJAIS - pirkėjas pasirašo sutartis su pastatą administruosiančia įmone bei su elektros, šilumos ir vandens tiekėjais.
• RAKTŲ ĮTEIKIMAS - pardavėjas įteikia pirkėjui būsto raktus.

2. Kokia butų rezervacijos procedūra?

Išsirinkus butą pasirašoma buto rezervavimo sutartis. Pagal rezervacijos sutartį sumokama 10 000 Lt suma ir butas rezervuojamas mėnesiui. Praėjus mėnesiui, galimi variantai - pasirašoma preliminari pirkimo pardavimo sutartis arba notarinė pirkimo - pardavimo sutartis. Standartiškai, pasirašant preliminarią buto pirkimo sutartį sumokamas 10% avansas, į kurį įskaičiuojami sumokėti 10 000 Lt arba pasirašant notarinę pirkimo - pardavimo sutartį 10 000 lt įskaičiuojami kaip dalis kainos mokėjimo. Atsisakius rezervacijos ir nepasirašius preliminarios ir/ar notarinės pirkimo - pardavimo sutarties - sumokėti pinigai nėra grąžinami.

3.Kokios suteikiamos finansinės galimybės ir išskirtiniai pasiūlymai perkant butus šiame projekte? 


Mūsų klientams yra parengti išskirtiniai finansavimo pasiūlymai SEB, DnB, DANSKE ir SWED bankuose. Taip pat aktyviai sekite įvairias taikomas butų akcijas ir „Atvirų namų" pasiūlymus.

4. Kokia butų kvadratinio metro kaina?

Šiuo metu mūsų siūlomos kainos yra nuo 3517 Lt/ kv.m. iki 4716 Lt/kv.m. Kvadratinio metro kaina priklauso nuo buto ploto, išplanavimo, pasaulio šalių, kambarių skaičiaus, aukšto skaičiaus. Butų pasiūla įvairi - nuo 2 iki 4 (per du aukštus) su lodžijomis arba terasomis, todėl kiekvienas įnoringas pirkėjas galės rasti sau tinkamą būstą.

5. Kokios yra namo techninės charakteristikos?

 • PAMATAI - poliniai ir monolitinis gelžbetoninis rostverkas.
 • NAMĄ LAIKANČIOSIOS KONSTRUKCIJOS - gelžbetoninės kolonos sujungtos su monolitine perdanga.
 • STOGAS - apšiltintas, danga ruloninė su vidine lietaus vandens nutekėjimo sistema.
 • IŠORINĖS SIENOS - "LODE" keraminiai blokeliai. Sienų konstrukcijos atitinka ne žemesnę išorinių atitvarų garso klasę kaip C pagal statybos techninius reglamentus. Sienos apšiltintos 20cm putų polisteroliu.
 • FASADO APDAILA - dažytas, tekstūrinis tinkas.
 • VIDINĖS SIENOS TARP BUTŲ - keraminiai blokeliai su garso izoliacijos plokšte, netinkuotos.
 • LUBOS - buto patalpų aukštis nuo išlyginamojo grindų sluoksnio iki perdengimo plokštės lubų ne mažiau 2,60m.
 • GRINDYS - grindų išlyginamasis pagrindas, vonios kambaryje papildomai prie grindų išlyginamojo pagrindo įrengiama teptinė hidroizoliacija.
 • LANGAI - 6 - ių kamerų plastikiniai "Megrame" langai su trijų stiklų paketu. Išorinės palangės - dažyta skarda, vidinės - neįrengiamos. Bent vienas langas kambaryje varstomas dviem kryptimis.
 • BALKONAI - dalis balkonų įstiklinti, dalis balkonų nestiklinti su metalinėmis konstrukcijomis.
 • ELEKTRA - buto viduje įmontuotas tarpinis elektros skydelis, kuriame sumontuotas įvadinis automatinis jungiklis ir prijungta elektros įtampa. Bute nuo tarpinio elektros skydelio iki virtuvės zonos atvedamas trifazis kabelis elektrinei viryklei pajungti bei vienfazis kabelis iki vonios kambaryje sumontuoto kombinuoto gyvatuko pajungimui. Taip pat bute atvedama ir pajungiama po vieną apšvietimo tašką ir elektros rozetę. Elektros skaitikliai įrengiami namo laiptinių pirmuose aukštuose. 

6. Kokia šildymo sistema?

Centrinė kolektorinė šildymo sistema nuo miesto šiluminių tinklų, kuri bus paskirstyta laiptinėje į butus. Name įrengiamos šiuolaikinės reguliuojamos, autonominės energiją taupančios šildymo sistemos užtikrinančios ekonomišką ir ergonomišką gyvenimą. Laiptinėse įrengta kiekvieno buto šildymo kolektorinė dėžutė su apskaita. Karštas vanduo ruošiamas centrinėje namo boilerinėje/šilumos punkte, įrengtas nuotolinis šilumos ir karšto vandens suvartojimo nuskaitymas.

7. Ar pakaks vietų automobiliams?

Pakaks, kadangi po namais Jūsų patogumui bus įrengti parkingai, ramybės netrikdys automobilių triukšmas. Vidinėje gyvenvietės dalyje automobiliai nebus statomi. Svečiai savo automobilius galės statyti šalia namo esančioje aikštelėje.

8. Kokie pakeitimai planuojami namo aplinkoje?

Vakarinio aplinkkelio statybas planuojama baigti 2014 m. pradžioje. Baigus projektą nuo L. Asanavičiūtės iki Ozo gatvių bus nutiesta 2,84 km ilgio atkarpa ir joje pastatyti 3 viadukai, tarp jų ir ties Pilaitės prospektu. Aplinkkelis bus įžemintas - iš abiejų pusių jį sups 4-10 metrų sankasos, kurios apsaugos nuo triukšmo, nekels nepatogumų namo gyventojams. Nutiesus aplinkkelį bus sumažintas eismo intensyvumas Pilaitės prospekte ir pagerintos susisiekimo sąlygos miegamųjų rajonų gyventojams.

9. Kas projekto vystytojai?

Projekto vystytojai yra UAB „Informo". Ši įmonė sėkmingai įgyvendino projektą „Mėnulio slėnis" ir dabar vysto projektą „Justiniškių namai". Jis įvardijamas kaip antrasis „Mėnulio slėnio" vystymo etapas.