APIE PROJEKTĄ

Apie projektą
"Justiniškių namai" - tai naujas, modernus mažaaukštės statybos projektas tarp Justiniškių, Pilaitės ir Viršuliškių mikrorajonų. Mažai apstatytoje teritorijoje mėgausitės erdvės pojūčiu, negausia kaimynyste bei malonia aplinka. Justiniškių namuose galima rinktis butus nuo 42 iki 110 kv.m. Erdvūs ir funkcionalūs butų išplanavimai pritaikyti komfortiškam gyvenimui. Numatoma, kad pirmieji naujakuriai apsigyvens jau 2014 m. vasarą.

Pastatas
Pastatas išsiskiria kokybiškomis ir ekologiškomis statybos medžiagomis - vidinės ir išorinės sienos yra sumūrytos iš keraminių blokelių. Name yra paruošta 18 skritingo išplanavimo butų, visi butai turės terasas, lodžijas arba balkonus, todėl kiekvienas ras savo poreikius ir norus atitinkantį variantą.

Aplinka
Įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Poilsio zonos su suoliukais leis pasimėgauti laisvalaikio akimirkomis ar kaimynų draugija. Sutvarkytoje kiemo erdvėje Jūsų augintinis bus dėkingas už laisvės neribojančius pasivaikščiojimus. Rytinėje namo dalyje bus įrengta papildoma laisvalaikio zona, kurioje namo gyventojai galės rengti piknikus, leisti aitvarus, žaisti judrius lauko žaidimus.
Mėgstantys pasivaikščioti už 900 metrų ras tyvuliuojantį Buivydiškių tvenkinį, kuriame galės atsigaivinti karštą vasaros dieną ar pažvejoti.
Gyventojų ramybės nedrums automobilių triukšmas - visos automobilių stovėjimo vietos yra požeminės. Kelios antžeminės stovėjimo vietos bus įrengtos svečiams.

Butų įrengimas
Iš viso projekte numatyti 106 butai, pirmajame etape jau pastatyti 48 butai.
Galite rinktis Jūsų lūkesčius labiausiai atitinkantį variantą - nuo funkcionaliai išplanuoto 2 kambarių iki erdvaus, net per du aukštus išsidėsčiusio, 4 kambarių buto.
Kiekviename bute yra bent po vieną balkoną, lodžiją ar terasą, kurie kartu su vitrininiais langais užtikrina šviesią ir jaukią namų atmosferą ir leidžia stebėti gamtą visais metų laikais.
Name įrengtos šiuolaikinė, energiją taupanti šildymo sistema užtikrinanti ekonomišką ir ergonomišką gyvenimą.

Butai parduodami su daline apdaila

  • Todėl galutinis buto įrengimas priklauso tik nuo svajonės kaip turi atrodyti Jūsų namai.
  • Todėl buto įrenginėjimas leis patirti daug kūrybiškų akimirkų kuriant savo svajonių būstą.
  • Įsirenkite jaukius, saugius ir patogius namus.
  • Kliento pageidavimu bus galima įsigyti būstą su pilna apdaila.